Kariéra u nás

Vážení a milí zákazníci penzionu, lidové jizby a vinotéky, aktuálně Vám nabízíme:

Recepční

Hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním, úsměvem a vstřícností. Nabízíme pestrou a různorodou práci v Penzionu & Vinném baru Régio v Kyjově.

Náplň práce:
komunikace s klienty řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha wellness, výpomoc při obsluze vinného baru.

Co Vám můžeme nabídnout

Při výběru uvítáme samostatnost, dobrou komunikační schopnost, stresu odolnost, znalost anglického jazyka a práce s programy (Word, Outlook nebo Excel).

Upřednostňujeme uchazeče s dojezdovou vzdáleností do 20 min od Kyjova.

V případě zájmu nás kontaktujte.

Email: , Tel.: 773 796 300


Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaká nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.