Penzion Régio

Obsluha Vinného baru a Lidové jizby

Hledáme šikovnou kolegyni na pozici obsluhy Vinného baru a prodejny Lidové jizby v Kyjově. Jedná se především o prodej vína, lidových výrobků a sušených plodů, doplněnou o obsluhu malého vinného baru v rámci penzionu Régio.

Co Vám můžeme nabídnout

Očekáváme od vás samostatnost, komunikativnost, ochotu pracovat i o víkendu (2x v měsíci) bydliště v okolí Kyjova výhodou. Uvítáme znalosti v oblasti vína, avšak není to nutností.

Nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na e-mail:

nebo nás kontaktujte přímo na tel.: 773 796 300

Těšíme se na spolupráci.

Tým penzionu Régio.

Zkuste nahlédnout i na naše ostatní provozy, třeba vám nějaké nabídka přijde vhod:

NABÍDKY PRÁCE A BRIGÁDY


Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.