Vinný bar Régio

Vinný bar Régio

Vaše první volba pro posezení u vína v Kyjově…

Vinný bar v penzionu Régio jsme vytvořili pro naše ubytované klienty a plní funkci lobby baru, a současně i moderní vinárny a kavárny. Vítáni jsou samozřejmě i ostatní klienti z Kyjova a okolí, stejně jako turisté ubytovaní jinde v Kyjově nebo jen projíždějící regionem. Vinný bar je propojen s recepcí penzionu, Lidovou jizbou i vinotékou. Klient má možnost se zde volně pohybovat a využívat všech služeb. Chceme abyste se se zde cítili jako doma. U nás můžete i pracovat – vysoce kvalitní WIFI připojení je samozřejmostí. Chcete – li odpočívat, začtěte se do nabídky z naší malé knihovny. Naše milá obsluha Vás vždy ráda přivítá. Karafa s pitnou vodou zdarma na začátek je samozřejmostí….

Víno

Nabídka tichých vín v našem vinném baru je opravdu pestrá. Pravidelně obměňujeme nabídku vín „By the glass“ (po skleničce), která uchováváme v zařízení Vinotek. Chcete-li si dopřát velmi dobrou kvalitu za příjemnou cenu volte čepovaná vína do džbánku. Nejširší nabídka zahrnuje lahvovaná odrůdová přívlastková vína kyjovských vinařů, moravských vinařů a vína „rakousko-uherská“ z naší vinotéky, celkem přes 110 šarží. Vše je pro Vás vždy řádně vychlazeno.


Sekty

Sekty jsou snad nejdynamičtěji se rozvíjející oblastí vinařství se stále rostoucí oblibou mezi klienty. Pryč je ta doba kdy na trhu byl jeden nebo dva sekty od společnosti Bohemia sekt. V posledních 10 letech moravští vinaři dosáhli vysoké kvality ve výrobě šumivých vín. V našem vinném baru naleznete nabídku 17 pečlivě vybraných sektů. Jen šumivé víno vyrobené kompletně metodou kvašení v láhvi se může chlubit, že bylo zhotoveno tzv. klasickou či tradiční metodou. Všechna vína v naší nabídce jsou vyrobena právě touto metodou. Sekty nabízíme i „po skleničce“.


Pochoutky k vínu i kávě

Máme pro Vás připraveny slané i sladké delikatesy k vínu i kávě.


Káva

Moderní vinný bar se neobejde bez kvalitní kávy. Nabízíme osvědčenou značku Nespresso. Doporučujeme Espresso Origin Brazil.


Rum vládne světu

Kvalitní a skutečný rum patří mezi nejoblíbenější alkoholické nápoje současnosti. Rum je destilát z cukrové třtiny. Staletími se vykrystalizovalo množství druhů bílého a tmavého rumu. Vybrali jsme pro vás čtyři skvělé rumy, které u nás můžete ochutnat.


Destiláty, pivo a nealkoholické nápoje

V naší nabídce naleznete samozřejmě i vše ostatní co byste očekávali, tedy nealkoholické nápoje, Pilsner Urquell v láhvi a kvalitní nabídku destilátů.


Aktuální a kompletní nabídku Vinného baru Régio naleznete ZDE

Otevírací doba:

PO – ČT: 09:00 – 22:00

PÁ – SO: 09:00 – 23:00

NE: 09:00 – 21:00

Pro ubytované klienty v Penzionu Régio denně již od 08:00 hod.

Telefon a rezervace: +420 778 726 321