Akce a aktivity

V okolí penzion Regio

Vážení a milí zákazníci penzionu, lidové jizby a vinotéky, aktuálně Vám nabízíme:

Pobytový balíček 55+

14. 2. 2020 až 24. 12. 2021 | Pobytové balíčky

Přijeďte si užít jedinečnou atmosféru Moravského Toskánska protkaného vůní vína a barevností lidových krojů. Tradiční moravské víno si můžete vychutnat v našem Vinném baru, relaxovat můžete v našem Wellness a nebude to určitě jediný zážitek, který si z Kyjova odvezete. Jistě oceníte snídani servírovanou v piknikovém košíku až na pokoj.

Cena balíčku “STANDARD” pro 2 osoby na 2 noci zahrnuje:

Rezervace je možná pouze v rozmezí Po – Pá

Cena za balíček pro 2 osoby: 3.290 Kč vč. DPH

Pobytový balíček si můžete zarezervovat na telefonu +420 778 726 321 nebo na emailu .

 

Cena balíčku “AKTIV” pro 2 osoby na 4 noci zahrnuje:

Rezervace je možná pouze v rozmezí Po – Pá

Cena za balíček pro 2 osoby: 5.990 Kč vč. DPH

CO JE SM SYSTÉM
Metoda “SM systém” neboli “Stabilizační a Mobilizační Systém” se opírá o 39let postupného vývoje a 34 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. V Německu je dokonce léčba (cvičení SM systém) touto metodou hrazena zdravotní pojišťovnou.

KDO MŮŽE CVIČIT
Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.

Cvičení se skládá se sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.

Pobytový balíček si můžete zarezervovat na telefonu +420 778 726 321 nebo na emailu .