Vinařské a kulturní akce

nejen za vínem po slunném Slovácku...

Vážení a milí zákazníci penzionu, lidové jizby a vinotéky, aktuálně Vám nabízíme:

Festival otevřených sklepů

20. až 21. 6. 2021 | Akce

 

Kyjov, Milotice, Vlkoš, Bzenec, Vracov

 

Loni na jaře to nevyšlo, ani letos v dubnu, o to víc se těšíme na nový červnový termín. Odložený 27. Festival otevřených sklepů zavítá na Kyjovsko, které je známé jako kraj lidových písní, krojů, tanců, tradičních řemesel a hlavně vína. Na návštěvníky bude o víkendu 19. a 20. června čekat třicítka otevřených sklepů, degustace vín z rukou vinařů, doprovodný kulturní program a krajové speciality.

 

V ceně dvoudenní vstupenky je degustace všech festivalových vzorků, vstup do všech sklepů, tištěný průvodce festivalem, degustační sklenička, stylová látková taška, možnost využití festivalové kyvadlové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma. Sklepy se otevřou v sobotu 19. června od 10 do 21 hodin, v neděli pak od 10 do 15 hodin, po oba dva dny s možností nákupu vín jak u vinařů, tak i ve festivalovém e-shopu otevrenesklepy.cz/vino (kde lze vína nakupovat už nyní).

 

Registrační místo v atriu Informačního centra města Kyjova bude otevřeno v pátek 18. června od 17 do 20 hodin, v sobotu od 8 do 15 hodin a v neděli od 10 do 12 hodin. Kyvadlová doprava mezi obcemi po celou dobu festivalu. Informace o vinařích, programu a ubytování i prodej vstupenek najdete na webu www.otevrenesklepy.cz.