Společnost Region, spol. s r.o.

Region, spol. s.r.o.

Penzion Régio*** je moderně vybavené ubytovací zařízení kategorie *** Superior (garni), nabízející ubytování hotelové úrovně v samotném historickém centru Kyjova. Služby penzionu ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního okolního regionu. Klientům je k dispozici kamerami hlídané a uzavřené parkoviště. Ubytování je poskytováno v moderních, příjemně zařízených, apartmánech různých velikostí (pro 2-6 osob), vybavených vlastním kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí, LCD televizorem, WIFI internetovým připojením a minibarem. Celková kapacita penzionu je 37 osob (20 pevných lůžek a 17 přistýlek). Bohaté a čerstvé snídaně jsou donášeny až do pokoje v čas určený klientem. Kompletně vybavené seminární centrum je k dispozici pro firemní akce, jimž jsou nabízeny i další služby (stravování, posezení ve vinném sklípku, doprava minibusem, výlety a programy).

Společnost Region, spol. s r.o. vznikla v r. 1993 se zaměřením na oblast cestovního ruchu. Za dobu své činnosti se zařadila mezi nejvýznamnější české firmy zabývající se domácím cestovním ruchem s více než 55 tisíci ročně odbavenými klienty.

Nejdůležitější částí firmy je agentura Régio internet marketing, která prošla bohatým vývojem od tradičního konceptu cestovní kanceláře prodávající pomocí tištěného katalogu a široké sítě prodejních míst (CK a CA v celé ČR), až po dnešní moderní způsob zprostředkovatelského prodeje na internetu. Od r. 2014 je obchodní strategie zaměřena na prodej ubytování a pobytů na webu v souladu s nejmodernějšími trendy, potřebami klientů a dynamicky se rozvíjejícím prostředím v tomto podnikání. Nabídka je zaměřena zejména na ubytování s vlastní dopravou v České republice a na Slovensku. Klientské centrum Régio, které je v provozu ve všední dny od 08:00 do 19:00 a o víkendech od 14:00 do 19:00 obsluhuje webové portály www.pampeliska.cz a www.chata.cz a poskytuje tak svým klientům nezbytný servis.

Další významný pilíř činnosti společnosti představuje oblast jižní Moravy, kde firma s pomocí svého zakázkového oddělení zajišťuje komplexní služby pro firemní a skupinovou klientelu, stejně jako specializovaný produkt pro individuální turisty a rodiny. Nabídka je podporována vlastními ubytovacími kapacitami pod značkou Régio Hotels & Wine (hotelově zážitkový areál Bukovanský mlýn*** v Bukovanech, Penzion Régio*** v Kyjově, Hotel Buchlov*** v Buchlovicích) a dalšími úzce spolupracujícími hotely, Slováckou galerií vín, vlastními vinnými sklepy, prodejnou lidových výrobků s vinotékou, minigolfovým hřištěm, mlynářskou stájí a dalšími doplňkovými činnostmi.

Hotel Bukovanský mlýn*** vlastní a provozuje firma Region, spol. s.r.o. Celý areál je vystavěn v tradičním stylu moravského Slovácka. Dominantou areálu je větrný mlýn s expozicemi a vyhlídkou. Hotel nabízí 50 lůžek a 16 přistýlek ve 22 pokojích, stylovou restauraci, vinný sklep a vinotéku s celkovou kapacitou až pro 150 hostů, dále letní zahradní posezení, dětské hřiště, minigolf, stáj s koňmi atd. Bukovanský mlýn je velmi atraktivním cílem pro turisty, cykloturisty, firemní akce a obecně všechny, kteří touží zažít tradiční moravskou pohostinnost.

Hotel Buchlov*** leží uprostřed krásné přírody chřibských lesů, přímo pod majestátním hradem Buchlov. Část pokojů hotelu Buchlov jsou přestavěny ze stodoly nebo stáje, čímž získávají své charakteristické kouzlo. Restaurace Pod hradem nabízí tradiční českou a moravskou kuchyni. Najdete zde velmi bohaté vyžití pro aktivní sportovce, turisty či cykloturisty, milovníky památek, kultury i dobrého jídla nebo vína. Zázemí hotelu s bazénem, Wellness Spa, uzavřeným nádvořím, loukami, nádherným výhledem a v neposlední řadě kvalitními službami, poskytuje záruku Vaší plné spokojenosti a relaxace. Z Hotelu Buchlov můžete vyrážet do všech světových stran skrze krásnou chráněnou krajinu Chřibů, a to jak pěšky, tak na kole.

Slovácká galerie vín – radniční sklep Kyjov nabízí lahodná vína ze všech koutů Slovácké vinařské podoblasti. Nabídka skýtá 120 výtečných vín z pečlivě vybraných 18 vinařství této podoblasti. Návštěvníci mají možnost si denně vychutnat tzv. malou degustaci, kdy je připravena sestava 8 – 10 vzorků vín, která je pravidelně obměňována. Firma se tak přizpůsobila požadavkům nejen ubytovaných hostů, ale i dalších turistů z řad příznivců vína, kdy byl často problém zajistit degustaci u místního vinaře jen pro jednotlivce či malé skupinky. Dále zde můžete ochutnat sudová vína se zaručeným moravským původem, vítězná vína z Galerie rulandských vín ČR, pestrou nabídku sýrů nebo bramborové patenty s mákem či tvarohové pecáky z naší kuchyně. Prostor pro soukromé kolektivy poskytuje stylový Radniční sklep pro 45 osob. Pravidelně se zde pořádají degustace řízené sommeliery nebo samotnými vinaři.