Vinařské a kulturní akce

nejen za vínem po slunném Slovácku...

Aktuální a budoucí akce

Halloween Madness Party v Kyjově

27. 10. 2023

Dostav se i ty na tento vyhlášený halloweenský mejdan! Už z předešlého ročníku dobře víte, že tento mejdan bude stát zaručeně za to!


Kdy: 27. 10. 2023 od 20:00 hod.

Kde: Dům kultury, Estrádní sál

Popis: Očekávat můžete hrůzostrašné animátory, mraky tematických dekorací, spousta efektů, tematické drinky a velkou dávku té nejlepší taneční hudby od DJ PAUL CROSS a DJ KOBE.

Více informací na webu www.dum-kultury-kyjov.cz

Adam Ďurica s kapelou v Kyjově

1. 11. 2023

Jeden z nejúspěšnějších slovenských zpěváků poslední doby spolu s jeho kapelou zavítá do Kyjova. Nenechte si to ujít.


Kdy: 1. 11. 2023 od 19:00 hod.

Kde: divadelní sál v Domě kultury, Kyjov

Popis: Mandolína, Neľutujem, Spolu, Naše hriechy nebo Zatancuj si so mnou! To všechno jsou velké hity slovenského zpěváka Adama Ďuricy, který se představí se svojí kapelou na českých koncertech. Přijďte si vychutnat jedinečný zážitek – koncert jednoho z nejúspěšnějších slovenských zpěváků posledních let.

Více informací na webu: www.dum-kultury-kyjov.cz

Martinské Šidleny 2023

11. 11. 2023

Otevřené sklepy v Miloticích u Kyjova, areál sklepů u Šidlen, čítá na 250 vinných sklepů. Přijďte se pokochat a pokoštovat mladá vína.


Kdy: 11. 11. 2023

Kde: Milotice, sklepní lokalita Šidleny

Popis: Otevřeno bývá okolo 30ti sklepů místních vinařů. Zastavte se u nás na dobré víno, skvělé místní pochutiny a můžete to klidně spojit i s návštěvou barokního zámku Milotice. Občerstvení i Svatomartinská Husa v místní restauraci zajištěna. Vyhrávat bude cimbálová muzika Třaslavica. Akce se koná od 10 do 18 hodin.