Nabídka stravování

Pro klienty penzionu Regio

Stravování pro klienty penzionu

Penzion Régio je typu „garni“. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi ( lednice s bohatě vybaveným minigastrobarem, mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový elektrický vařič, varná konvice a veškeré potřebné základní nádobí).

Snídaně až na pokoj

V ceně ubytování je bohatá rozšířená kontinentální snídaně donášená obsluhou až do apartmánu v dohodnutý čas. Snídaně obvykle obsahuje 2 druhy pečiva, máslo, margarin, džem, šunku, sýr, zeleninu, jogurt, ovoce, čaj (ovocný i černý), 2 x týdně sladké pečivo domácí výroby, kávu a smetánku. U delších pobytů je snídaně každý den zpestřena (vejce, párky, müsli tyčinka atd.)

Vybavenost kuchyňských koutů v apartmánech:

Ve všech apartmánech a pokoji je k dispozici minibar.

Nabídka minibaru


Studené a energetické nápoje

0,33l Coca–Cola 39 Kč
0,33l Rajec jemně perlivý 30 Kč
0,2l Rauch pomeranč 100% 32 Kč
0,5l Pilsner Urquel 40 Kč
250ml Káva ledová Mr. Brown 40 Kč
0,5l Semtex – energy drink 45 Kč

Vína

0,187l Müller Thurgau Znovín 60 Kč
0,187l Svatovavřinecké Znovín 60 Kč
0,75l Malverina V.Šalša 2014 199 Kč
0,75l Cabernet Moravia Š. Maňák 11/P.S. 199 Kč

Destiláty

50ml Vodka Absolut 59 Kč
50ml Ballantine´s 59 Kč
50ml Becherovka 59 Kč

Pochutiny standardní

100g Mandle pražené 55 Kč
36g Siesta oplatek 18 Kč
45ml Nanuk Mrož jahod. v čok. 25 Kč

Sušené ovoce a plody s polevami z Lidové jizby penzionu

100g Sušené ovoce –mix 40 Kč
100g Mandle a lískový ořech v čokoládě 50 Kč
100g Slané Wasabi a pistácie 45 Kč

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna*** se slevou 5%

Každý ubytovaný host obdrží spolu s klíči poukaz na slevu 5% v restauraci Bukovanského mlýna (www.bukovansky-mlyn.cz). Tento jedinečný zážitkový areál se nachází jen 8 minut jízdy autem z penzionu a je provozován stejnou společností jako penzion Régio. Rádi Vám na recepci zajistíme taxi za výhodných cen (100 Kč pro 4 -6 osob). Pro skupiny zajišťujeme dopravu do Bukovan zdarma vlastním minibusem na základě objednávky.
Jídelní lístek naleznete ZDE

Vinný sklípek Kyjov

Vlastní vinný sklípek penzionu (www.sklipek-kyjov.cz) se nachází cca 450 m od penzionu. Jeho kapacita je ideálně do 35 osob. Ve stylovém a příjemném prostředí nově opraveného sklepa z r. 1773 je možno strávit příjemné chvíle s degustacemi vína, pohoštěním a lidovou hudbou (harmonika, cimbálová muzika). Večery jsou realizovány na základě předchozí objednávky.
Podrobnou nabídku sklípku naleznete ZDE.

Slovácká galerie vín

Slovácká galerie vín sídlí přímo ve sklepních prostorách kyjovské radnice. Každý ubytovaný host obdrží poukaz na slevu 5% na nákup vína ve Slovácké galerii vín (www.slovackagalerievin.cz) . Slováckou galerii vín provozuje kyjovská společnost Régio Hotels & Wine, která působí již od roku 1993 v oblasti cestovního ruchu. Protože slovácký region je výrobou vína vyhlášený, tak chceme nejenom turistům představit a umožnit v příjemném prostředí ochutnat a zakoupit kvalitní vína zde vyrobená. Součástí prostor je i sklepní posezení nabízené k pronájmu firmám a skupinám. O vaši pohodu se starají zkušení sommelieři, kteří vám poradí a zodpoví vaše dotazy.