Nabídka stravování

Pro klienty penzionu Regio

Dobrých zpráv není nikdy dost – nezdražujeme!

Stravování pro klienty penzionu

Penzion Régio je typu „garni“. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi ( lednice, mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový elektrický vařič, varná konvice a veškeré potřebné základní nádobí).

Snídaně až na pokoj

V ceně ubytování je bohatá rozšířená kontinentální snídaně donášená obsluhou až do apartmánu v dohodnutý čas. Snídaně obvykle obsahuje 2 druhy pečiva, máslo, džem, šunku, sýr, zeleninu, jogurt, ovoce, čaj (ovocný i černý), 2 x týdně sladké pečivo domácí výroby, kávu a smetánku. U delších pobytů je snídaně každý den zpestřena (vejce, párky, müsli tyčinka atd.)

Vybavenost kuchyňských koutů v apartmánech:

Vinný bar Régio

Přímo v přízemí penzionu se nachází lobby bar spojený s recepcí nazvaný Vinný bar Régio. Uvítá Vás moderní a pohodlné prostředí nabízející křesílka, pohovku, otočná křesla…..Příjemná hudba, obsluha a kvalitní WIFI je samozřejmostí. Budete překvapeni širokou a kvalitní nabídkou kávy, nealko nápojů, piva, vína, sektů, sladkostí i slaných pochutin. Náš vinný bar nesmíte minout :))

Více naleznete ZDE.

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna*** se slevou 5%

Každý ubytovaný host obdrží spolu s klíči poukaz na slevu 5% v restauraci Bukovanského mlýna (www.bukovansky-mlyn.cz). Tento jedinečný zážitkový areál se nachází jen 8 minut jízdy autem z penzionu a je provozován stejnou společností jako penzion Régio. Rádi Vám na recepci zajistíme taxi za výhodných cen.
Jídelní lístek naleznete ZDE

Vinný sklípek Kyjov

Vlastní vinný sklípek penzionu (www.sklipek-kyjov.cz) se nachází cca 450 m od penzionu. Jeho kapacita je ideálně do 35 osob. Ve stylovém a příjemném prostředí nově opraveného sklepa z r. 1773 je možno strávit příjemné chvíle s degustacemi vína, pohoštěním a lidovou hudbou (harmonika, cimbálová muzika). Večery jsou realizovány na základě předchozí objednávky.
Podrobnou nabídku sklípku naleznete ZDE.