Nabídka stravování

Pro klienty penzionu Regio

Stravování pro klienty penzionu

Penzion Régio je typu „garni“. Většina apartmánů penzionu je vybavena kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar na kapsle a veškeré potřebné základní nádobí). 2 plotýnkový elektrický vařič je k dispozici pouze v apartmánech Family & Business, Standard a Superior.

Snídaně až na pokoj

Ubytování se v základní ceně nabízí bez snídaně. V případě zájmu je možné přiobjednat k ceně ubytování bohatou kontinentální snídani donášenou obsluhou až do pokoje či apartmánu v čase od 7:00 do 9:30 hodin. Snídaně obsahuje 2 druhy pečiva, máslo, džem, šunku, sýr, zeleninu, ovoce, čaj (ovocný i černý), sladké pečivo, kávu, smetánku, med, citron a džus.

Navíc si každý klient může vybrat jednu z následujících rozšiřujících možností:

Vybavenost kuchyňských koutů v apartmánech Family & Business, Standard a Superior*:

*ostatní apartmány nejsou vybaveny plotýnkovým vařičem; pokoj Mini Standard nemá k dispozici z nedostatku místa mikrovlnnou troubu

Vinný bar Régio

Přímo v přízemí penzionu se nachází lobby bar spojený s recepcí nazvaný Vinný bar Régio. Uvítá Vás moderní a pohodlné prostředí nabízející křesílka, pohovku, otočná křesla…..Příjemná hudba, obsluha a kvalitní WIFI je samozřejmostí. Budete překvapeni širokou a kvalitní nabídkou kávy, nealko nápojů, piva, vína, sektů, sladkostí i slaných pochutin. Náš vinný bar nesmíte minout :))

Více naleznete ZDE.

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna*** se slevou 5%

Každý ubytovaný host obdrží spolu s klíči poukaz na slevu 5% v restauraci Bukovanského mlýna (www.bukovansky-mlyn.cz). Tento jedinečný zážitkový areál se nachází jen 8 minut jízdy autem z penzionu a je provozován stejnou společností jako penzion Régio. Rádi Vám na recepci zajistíme taxi za výhodných cen.
Jídelní lístek naleznete ZDE

Vinný sklípek Kyjov

Vlastní vinný sklípek penzionu (www.sklipek-kyjov.cz) se nachází cca 450 m od penzionu. Jeho kapacita je ideálně do 35 osob. Ve stylovém a příjemném prostředí nově opraveného sklepa z r. 1773 je možno strávit příjemné chvíle s degustacemi vína, pohoštěním a lidovou hudbou (harmonika, cimbálová muzika). Večery jsou realizovány na základě předchozí objednávky.
Podrobnou nabídku sklípku naleznete ZDE.