(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-PH2LTSL'); Penzion a Vinný bar Régio - Penzion Régio

Penzion a Vinný bar Régio

Ubytování v historickém centru Kyjova

Penzion a Vinný bar Régio

Penzion Régio, oficiálně kategorizovaný *** superior (garni), nabízí moderní ubytování v samotném historickém centru Kyjova. Jeho služby ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního regionu.

Klientům je k dispozici kamerami hlídané a uzavřené parkoviště. Ubytování je poskytováno v moderních a příjemně zařízených apartmánech pro 2-6 osob. Apartmány jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí, LCD TV, WIFI. Bohaté a čerstvé kontinentální snídaně jsou donášeny až do pokoje v čas určený klientem. K příjemnému odpočinku slouží Vinný bar Régio nebo Wellness, nabízející vířivku s 8 speciálními wellness programy, parní box, infrasaunu a relaxační křesla.

Naše vinotéka nabízí přívlastková i sudová vína. Firmám a skupinám je k dispozici na objednávku vlastní vinný sklep, přímo v Kyjově, jen několik minut chůze od penzionu.