Naše akce

Nabídka programů k vašemu pobytu

Romantický pobyt s degustací vín

1. 1. 2018 až 23. 12. 2019

Nabízíme Vám romantický pobyt v penzionu Régio*** v Kyjově. Užijete si relaxaci ve vířivce našeho wellness, dále pak ochutnáte vína ze Slovácké podoblasti v našem Vinném baru Régio. Neváhejte a přijeďte si k nám odpočinout a strávit pár romantických chvilek.

Více informací

Relaxační víkend pro dva na Slovácku

1. 1. až 23. 12. 2019

Odpočiňte si a načerpejte nové síly a zážitky v našem penzionu (***), který se nachází v centru Kyjova, v regionu vína a gastronomie na Slovácku. Relaxujte v našem novém wellness centru, projděte se vinicemi kolem Kyjova s Nordic holemi, vychutnejte si kávu s domácí specialitou, navštivte turistické zajímavosti na Kyjovsku a odvezte si láhev výborného vína.

Více informací

Relaxační pobyt a koně na Slovácku

1. 1. až 23. 12. 2019

Odpočiňte si a načerpejte nové síly a zážitky v našem penzionu (***), který se nachází v centru Kyjova, v regionu vína a gastronomie na Slovácku. Relaxujte v našem novém wellness centru, navštivte Mlynářskou stáj v Bukovanech, projděte se vinicemi kolem Kyjova s Nordic holemi, vychutnejte si kávu s domácí specialitou, navštivte turistické zajímavosti na Kyjovsku a odvezte si láhev výborného vína.

Více informací

Cyklodovolená s degustací vín

1. 1. až 31. 10. 2019

Nabízíme Vám balíček vhodný pro cyklisty v penzionu Régio*** v Kyjově, který je ideálním výchozím bodem pro objevování pohostinného Slovácka a Moravských vinařský stezek. Po náročném cyklovýletě jistě přijde vhod relaxace ve vířivce našeho wellness, dále pak ochutnáte vína ze Slovácké podoblasti v našem Vinném baru Régio. Neváhejte a přijeďte si k nám aktivně odpočinout v sedle Vašeho kola.

Více informací

Letní dovolená na Slovácku

29. 6. až 31. 8. 2019

Prožijte svoji pohodovou dovolenou v centru jižní Moravy – na Slovácku! Penzion Régio v historickém centru Kyjova Vám nabízí pohostinnost, kvalitní ubytování a bohatou možnost programu. Kyjov je ideálním východiskem pro poznání jihomoravských turistických atraktivit (Pálava, Chřiby, Bílé Karpaty, Baťův kanál, Moravský Kras, Kroměříž, Lednicko-valtický areál, Slovensko, Rakousko…). V okolí naleznete velké množství kvalitních cyklostezek procházejících vinařským krajem.

Více informací

XII. Den otevřených sklepů v Hovoranech

20. 7. 2019

Nějvětší akce hovoranských vinařů, kdy po celých Hovoranech můžete navštívit kolem 25 sklepů a ochutnat kolem 250 vzorků vín, čekají vás zpěvy 3 mužských sborů, sabrage, odpolední cimbálka, a další program. V ceně vstupného máte také vstup na večení zábavu s Cimbálová muzika Vojara a s ohnivou show.

Více informací

Pivní slavnosti

26. až 27. 7. 2019

Již 8. ročník pivních slavností v Syrovíně, kde můžete ochutnat několik druhů piva místního pivovaru SYROVAR. Během dvou dní slavností se na pódiu vystřídají rockové kapely, pivní soutěž pro dospělé. Pro děti jsou připraveny soutěže, skákací hrad, hrátky s hasiči a jiné. • 702 536 362 • www.syrovar.cz

Více informací

23. Žalmanův folkový festival

3. 8. 2019

23.ročník se bude konat 3.srpna 2019 Dramaturgie je již skoro hotová.Kromě Žalmana a spol vystoupí Nezmaři, Pavlína Jíšová s Baba bandem, Lenka Slabá s kapelou, Old Boys Poutníci a …….

Více informací

Slovácký rok

15. až 18. 8. 2019

Slovácký rok – největší folklorní událost, která se stejně jako olympijské hry opakuje jen jednou za čtyři roky. Jedná se o jubilejní XX. ročník. Brány královského města Kyjova se milovníkům tradic, lidové hudby, písní, tanců, a především skvělé zábavy otevřou letos v srpnu už podvacáté. Centrum kyjovského Dolňácka se opět po čtyřech letech stane Mekkou […]

Více informací

13. ročník Galerie rulandských vín v ČR

17. až 18. 8. 2019

(SO) 14.00–24.00, (NE) 10.00–16.00 ve sportovní hale Klvaňova gymnázia. Výstava vín burgundských odrůd profesionálních výrobců vín. To nejlepší, co se podařilo v rámci ČR vyrobit. Vína ověnčená tituly a medailemi nejen z našich, ale i zahraničních soutěží. Akce patří mezi TOP akce v ČR. Vstup zdarma. • 602 937 871 • navratil@kyjovskavinoteka.cz • www.cechkyjovskychvinaru.cz

Více informací