Úvod > Vinný sklep Kyjov

Vinný sklep Kyjov

Vinný sklep Kyjov

Vinný sklep Kyjov se nachází v okrajové části Kyjova, jen 8 minut chůze od historického centra města. Sklep byl postaven r. 1773 a patří mezi nejstarší sklepy v Kyjově. Nyní je upraven a poskytuje příjemné, stylové prostředí pro večery s pohoštěním, degustací vín a lidovou hudbou. Veškeré služby jsou poskytovány s tradiční pohostinností.

Nabídka pohoštění

Vinný sklep Kyjov

Ve vinném sklepě nabízíme 4 základní pohoštění, z nichž si jistě vybere každý. Zakládáme si na tom, že veškeré suroviny jsou čerstvé, kvalitní a místní. Po celý večer je hostům k dispozici čerstvá voda v džbánech zdarma, stejně jako káva a čaj. Dvě pohoštění jsou založeny na specialitách studené kuchyně a další dvě pohoštění zahrnují i teplou večeři, "poctivý" guláš, který je tím nejlepším "základem" pro posezení ve sklípku s vínem. Min. počet pro realizace pohoštění je 10 osob. Menší počet osob je možno připojit k již objednané jiné skupině, při respektování menu. Délka posezení ve sklípku je obvykle 5 - 6 hodin (např. 19:00 - 01:00, skončení max. do 01:00, prodloužení možné po dohodě).

Nabídka vína a degustace

Vinný sklep Kyjov

Víno si klienti vybírají z aktuální nabídky kvalitních vín místních regionálních vinařství. Nejlepším a doporučeným řešením je objednaná degustace, kde se klienti seznámí s nabídkou vín. Degustace vín patří neodmyslitelně k úplnému večeru ve vinném sklepě. Připravili jsme pro vás 3 varianty degustací, přičemž všechny jsou založeny na místních rodinných vinařstvích regionu Kyjovsko - Vinařství Maňák a Vinařství Šalša se zpestřením z pálavského regionu, který nabízí ochutnávky vín moderního vinařství Gotberg. Degustaci provádí zkušený sklepmistr.í sada je určena ideálně pro 10-15 osob.

DRUHY POHOŠTĚNÍ naleznete na http://www.sklipek-kyjov.cz/nabidka-pohosteni.html

NABÍDKU DEGUSTACÍ naleznete na http://www.sklipek-kyjov.cz/degustace-vin.html

Naše služby

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

South Rap Folk – Zverina & Shomi

11.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 200 Kč; předprodej 170 Kč
v malém sále. Vystoupí Zverina – slovenský interpret, uznávaná legenda české a slovenské scény, stálý účastník česko-slovenských hudebních festivalů; Shomi – slovenský interpret, uznávaný převážně na slovenské scéně, slovenský DJ.

Josefský košt vín

18.3.2017, od 14.00 (SO)
Tradiční výstava vín, přibližně 600 vzorků vín vinařů z Kyjova a okolí, vinařské firmy i drobní vinaři. K poslechu bude hrát CM Pavla Růžičky. Součástí vstupenky je pohárek s potiskem a katalog. Je možno zakoupit láhve vybraného vína. Pořádá vinařský spolek při ZO ČZS Kyjov. Srdečně zvou pořadatelé.

Jana Koubková Quartet

28.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 150 Kč; členové Jazzclubu Kyjov 100 Kč
v divadelním sále MKS Kyjov. Koncert jazzové legendy Jany Koubkové v Kyjově. Vystoupí Jana Koubková Quartet (Jana Koubková zpěv, Roman Hampacher kytara, Jan Červenka bicí + djembe, Ondřej Kabrna akordeon).