Úvod > Vinný sklep Kyjov

Vinný sklep Kyjov

Vinný sklep Kyjov

Vinný sklep Kyjov se nachází v okrajové části Kyjova, jen 8 minut chůze od historického centra města. Sklep byl postaven r. 1773 a patří mezi nejstarší sklepy v Kyjově. Nyní je upraven a poskytuje příjemné, stylové prostředí pro večery s pohoštěním, degustací vín a lidovou hudbou. Veškeré služby jsou poskytovány s tradiční pohostinností.

Nabídka pohoštění

Vinný sklep Kyjov

Ve vinném sklepě nabízíme 4 základní pohoštění, z nichž si jistě vybere každý. Zakládáme si na tom, že veškeré suroviny jsou čerstvé, kvalitní a místní. Po celý večer je hostům k dispozici čerstvá voda v džbánech zdarma, stejně jako káva a čaj. Dvě pohoštění jsou založeny na specialitách studené kuchyně a další dvě pohoštění zahrnují i teplou večeři, "poctivý" guláš, který je tím nejlepším "základem" pro posezení ve sklípku s vínem. Min. počet pro realizace pohoštění je 10 osob. Menší počet osob je možno připojit k již objednané jiné skupině, při respektování menu. Délka posezení ve sklípku je obvykle 5 - 6 hodin (např. 19:00 - 01:00, skončení max. do 01:00, prodloužení možné po dohodě).

Nabídka vína a degustace

Vinný sklep Kyjov

Víno si klienti vybírají z aktuální nabídky kvalitních vín místních regionálních vinařství. Nejlepším a doporučeným řešením je objednaná degustace, kde se klienti seznámí s nabídkou vín. Degustace vín patří neodmyslitelně k úplnému večeru ve vinném sklepě. Připravili jsme pro vás 3 varianty degustací, přičemž všechny jsou založeny na místních rodinných vinařstvích regionu Kyjovsko - Vinařství Maňák a Vinařství Šalša se zpestřením z pálavského regionu, který nabízí ochutnávky vín moderního vinařství Gotberg. Degustaci provádí zkušený sklepmistr.í sada je určena ideálně pro 10-15 osob.

DRUHY POHOŠTĚNÍ naleznete na http://www.sklipek-kyjov.cz/nabidka-pohosteni.html

NABÍDKU DEGUSTACÍ naleznete na http://www.sklipek-kyjov.cz/degustace-vin.html

Naše služby

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

2. závod Českého poháru v silniční cyklistice

15.4.2017, (SO)
Město Kyjov přivítá na 500 účastníků z ČR, SR, Polska, Rakouska. Program závodu: v 9:00 h start kategorie junioři; v 9:05 h start kategorie žáků; v 10:30 h start kategorie kadetů a žen; ve 14.00 h start kategorie Elite muži na 165 km.

24. ročník cyklistického kritéria Na kole regionem Kyjovského Slovácka

16.4.2017,(NE)
Program závodu: v 10:15 h start kategorie žáků ZŠ (3 okruhy); v 10:30 h start kategorie Mž (6 okruhů); v 11:00 h start kategorie Sž (15 okruhů); v 11:40 h start kategorie žákyně + kadetky (12 okruhů); v 12:30 h start kategorie kadet (21 okruhů); v 13:20 h start kategorie juniorky + ženy (18 okruhů); v 14:00 h start kategorie junioři (27 okruhů); v 15:30 h start kategorie muži Elite (35 okruhů).

Košt vín Bukovanský mlýn

22.4.2017, 14:00 (SO)
Tradiční ochutnávka vín výhradně od profesionálních vinařství. Těšit se můžete na vynikající víno, Varmužovu CM i bohatou slováckou tombolu!