Úvod > VELIKONOCE NA SLOVÁCKUVELIKONOCE NA SLOVÁCKU

14. 4. – 17. 4. 2017 (Pá – Po)

Přijeďte prožít prodloužený velikonoční víkend na Slovácko do penzionu Régio***, který se nachází v centru města Kyjova. V ceně balíčku je degustace vína s večeří na hotelu Bukovanský mlýn***. Kromě dobrého jídla a vína, můžete navštívit bujarou zábavu na koštech vín v okolních obcích a na Velikonoční besedě u cimbálu v Kyjově. Začátek jara je již také vhodným obdobím pro cyklistické či turistické výlety po našem regionu. Přímo z penzionu Régio*** se lze napojit na několik cyklostezek. Možnost návštěvy wellness přímo v penzionu (není v ceně). Velikonoce na Slovácku

Cena pobytu zahrnuje:

  • ubytování na 3 noci v penzionu Régio *** v Kyjově v moderních apartmánech s kuchyňkou, minibarem, vlastní koupelnou, LCD televizí a WIFI zdarma
  • 1 x láhev kvalitního bílého vína jako dárek při příjezdu na pokoji
  • pátek – poukaz na prohlídku větrného mlýna
  • pátek – 18:00 – večeře v Mlynářské restauraci hotelu Bukovanský mlýn*** - (doprava zajištěna)
  • pátek – 19:00 – degustace vín ve stylové vinotéce Rotunda na Bukovanském mlýně*** s výkladem sklepmistra (doprava zajištěna)
  • sobota – 19:00 – večeře ve Slovácké galerii vín v Kyjově
  • neděle – ukázky a výuka lidových zvyků BM (vyškrabávání kraslic, pletení vrbových pomlázek, výroba z proutí) – doprava není v ceně
  • individuální účast na koštu vín (Bukovany, Milotice…) nebo na Velikonoční besedě u cimbálu v Kyjově (vstupné není zahrnuto v ceně)
  • parkování na parkovišti hlídaném kamerovým systémem zdarma
  • late check out do 12.00 hodin

Cena /os. 2790 Kč
Cena/ os. na přistýlce 2290 Kč
Příplatek za neobsazené lůžko: 1 050 Kč

(v ceně je zahrnuta DPH)

Pozn: Pobyty lze dle zájmu prodloužit. V případě zájmu o prodloužení pobytu, pobyt s dítětem, či o rozšíření o přistýlku, se na aktuální cenu dotažte na recepci penzionu (tel: 518 307 728, e-mail: rezervace@chata.cz)

V případě nedostatečného naplnění kapacity v některém z termínů může být pobytový balíček s programem zrušen. V případě zrušení programu budou hosté dostatečně včas informováni a bude jim nabídnut alternativní program.

Velikonoce na slovácku Velikonoce na slovácku Velikonoce na slovácku Velikonoce na slovácku Velikonoce na slovácku Velikonoce na slovácku

Naše služby

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

South Rap Folk – Zverina & Shomi

11.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 200 Kč; předprodej 170 Kč
v malém sále. Vystoupí Zverina – slovenský interpret, uznávaná legenda české a slovenské scény, stálý účastník česko-slovenských hudebních festivalů; Shomi – slovenský interpret, uznávaný převážně na slovenské scéně, slovenský DJ.

Josefský košt vín

18.3.2017, od 14.00 (SO)
Tradiční výstava vín, přibližně 600 vzorků vín vinařů z Kyjova a okolí, vinařské firmy i drobní vinaři. K poslechu bude hrát CM Pavla Růžičky. Součástí vstupenky je pohárek s potiskem a katalog. Je možno zakoupit láhve vybraného vína. Pořádá vinařský spolek při ZO ČZS Kyjov. Srdečně zvou pořadatelé.

Jana Koubková Quartet

28.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 150 Kč; členové Jazzclubu Kyjov 100 Kč
v divadelním sále MKS Kyjov. Koncert jazzové legendy Jany Koubkové v Kyjově. Vystoupí Jana Koubková Quartet (Jana Koubková zpěv, Roman Hampacher kytara, Jan Červenka bicí + djembe, Ondřej Kabrna akordeon).