Úvod > Ubytování pro firmy a skupiny vč. programů

Ubytování pro firmy a skupiny
včetně programů

Firemní akce

Penzion Régio je ideální volbou pro firemní a skupinové akce pořádané na jižní Moravě. Naše společnost, která je provozovatelem cestovní kanceláře Régio, má více než 15-leté zkušenosti s pořádáním seminárních, školících a incentivních akcí vč. doprovodných programů pro organizace, malé, velké i nadnárodní společnosti. Přehled vybraných zákazníků naleznete ZDE.

Seminární centrum Régio

Seminární centrum Régio

Kromě kvalitního ubytování nabízíme velmi moderně vybavené seminární centrum přímo v penzionu vč. cateringu.
Popis seminárního centra vč. půdorysů naleznete ZDE.
Ukázkové coffeebreaky a rauty naleznete ZDE.

Doprovodné služby pro firemní akce

 • ubytovací služby (od hotelů**** po turistické ubytovny) v případě nedostatečné kapacity
 • stravování (snídaně, polopenze, plné penze, rauty)
 • sportovní možnosti (koně, kola, tenis, střelba...)
 • vinařské programy (vinné sklípky, vinařské programy, vinotéky...)
 • pamětihodnosti, církevní památky, poutní místa
 • lidová výroba (exkurse, nákupy...)
 • folklorní a kulturní akce
 • incentivní, aktivní a odpočinkové programy
 • kulturní a zábavné programy (hospodářský sedmiboj apod.)
 • Cateringové službyseminární služby – zajištění pronájmu jednacích prostor, kompletní technické a organizační zajištění u větších akcí
 • servis průvodců a delegátů
 • lidová hudba (cimbálové muziky, harmonikáři)
 • doprava (mikrobusy, minibusy, busy)
 • doplňkové služby (květinová výzdoba, dárky, foto a videoreportáže...)

Vzorové programy pro firmy

2 dny na Slovácku se školením a zábavou...
Zážitkový víkend na jižní Moravě s gastronomickými specialitami a vínem...
Naši kompletní nabídku pro firemní akci naleznete na www.firemni-akce.cz

Poptávka na firemní a skupinové akce poptávka na akci

Nabídka pro kolektivy / Poznávací programy

Kompletní nabídka služeb pro kolektivy je specializací naší CK již od r. 1993. Veškeré služby jsou nabízeny výhradně formou osvědčených dodavatelů. Z následujících tématických okruhů si můžete vybrat právě to co Vás na jižní Moravě láká nejvíce. Jednotlivé tématické okruhy nabízejí několik programových balíčků. Rádi Vám však na požádání zpracujeme individuální program, který bude odpovídat Vašim požadavkům a představám. Nabízíme následující tématické okruhy:

Aktivní turistika

Aktivní turistika

Jižní Morava nabízí pestrou škálu přírodních zajímavostí, které jsou aktivně vyhledávaným turistickým cílem návštěvníků z celého světa. Moravský kras, Pálava, Národní park Podyjí či Bílé Karpaty jsou unikátní přírodní oblasti, které stojí za to navštívit. Do těchto míst Vás rádi zavedeme se zkušeným průvodcem, který podrobně připraví trasu a ukáže Vám ty nejhezčí místa s odborným komentářem.

Fakultativně zajistíme: vyjížďky na kole, návštěvy chovů koní s možností vyjížďky v bryčce či sedle, sportovní programy pro skupiny, plavby po Baťově kanále či Dyji, vyhlídkové lety…

Vinařská turistika

Víno, vinice a vinné sklípky jsou zřejmě jedny z prvních asociací, které se vybaví při vyslovení slov jižní Morava. Příprava a realizace cest za vínem je naší specialitou. Přichystáme pro Vás různě náročné programy od krátké návštěvy vinného sklípku s degustací až po vícedenní programy mapující nejznámější a nejatraktivnější vinařské lokality celého jihomoravského regionu. Tradičně oblíbenou nabídkou je celovečerní program ve vinném sklípku spojený s degustací, krajovými specialitami a lidovou hudbou. Atraktivní jsou též návštěvy tradičních lidových slavností (vinobraní) s bohatým kulturním programem či návštěvy koštů vín v jarním období.

Fakultativně zajistíme: exkurze do vinařských podniků, návštěvy vinoték s odborným výkladem, účast na vinařských slavnostech či koštech…

Gastronomie

Gastronomie

Výjezdy za gastronomickými specialitami jižní Moravy uspokojí všechny milovníky dobrého jídla a pití. Nabízíme Vám kompletní zajištění zájezdů a programů pro kolektivy s gastronomickou tématikou. Nejatraktivnějším programem z nabídky je tradiční zabíjačka, tak jak ji znáte z obrázků jihomoravského venkova, nabízíme však mnohem více. Domácí krajové speciality rozličných chutí a vůní pro Vás připravíme v kvalitních vinárnách, vinných sklípcích a restauracích s pohostinnou obsluhou.

Fakultativně zajistíme: návštěvy koštů vína a pálenek, návštěvy koštů domácích specialit (košt klobásů, kysaného zelí apod.)

Cesty za folklórem

Folklór je nedílnou součástí každodenního života jižní Moravy. Hudba, písně, tance, kroje, lidové zvyky a obyčeje, to vše žije v jednotlivých národopisných regionech jižní Moravy vlastním životem. Lidové slavnosti, které jsou v průběhu celého roku pořádány jsou vždy zajímavým cílem pro návštěvníky z různých krajů i zemí. Folklorní rok na jižní Moravě je bohatý. K nejznámějším slavnostem patří fašaňky ve Strání či Velké nad Veličkou, Horňácké slavnosti a Slavnosti Podluží v Tvrdonicích, MFF ve Strážnici či Slovácké roky v Kyjově. Téměř každá obec na Slovácku pořádá množství tradičních lidových oslav, které stojí za to navštívit. Nabízíme zajištění zájezdů s folklorní tématikou s kompletním servisem služeb a kvalitním průvodcem.

Fakultativně zajistíme: návštěvy rozličných lidových slavností, večery s cimbálovou muzikou, přehlídku lidových krojů, vystoupení tanečních párů či folklorního souboru…

Lidová výroba, řemesla a umění

Lidová výroba, řemesla a umění

Lidová řemesla, umění a obecně tradiční ruční výroba přinášejí obdiv a úctu k našim předkům a k těm, kdo je pro budoucí generace stále zachovávají. Snažíme se Vám představit tradiční řemesla v původní podobě a domácím prostředí. Dáme Vám možnost nejen se s prací lidových umělců a řemeslníků seznámit, ale také si ji vyzkoušet. Výrobky si můžete na místě zakoupit a přivézt si domů stylový „suvenýr“ a vzpomínku na jižní Moravu.

Fakultativně zajistíme: organizaci malých lidových jarmarků pro skupiny, návštěvy specializovaných obchodů s lidovými výrobky s možností zvýhodněných nákupů, exkurze ve výrobních podnicích s lidovým uměním…

Památky, historie a křesťanství

Jižní Morava nabízí pestrou paletu nejrůznějších historických památek, archeologických nalezišť, technických památek či poutních míst. Jihomoravské památky, patří k vůbec nejznámějším a nejnavštěvovanějším na celém území ČR. Na území jižní Moravy (bývalá Velkomoravská říše) se nachází 6 ze 12 památek, které byly zapsány na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Dosavadními zápisy na seznam se mohou na jižní Moravě pyšnit Kroměříž, Telč, Žďár nad Sázavou, Lednicko-valtický areál, vila Tugendhat v Brně a nejnověji i židovské ghetto v Třebíči.

Fakultativně zajistíme: poznávací zájezdy dle zvoleného tématu (po stopách osobností – J. A. Komenský, T. G. Masaryk, královská města jižní Moravy, židovské památky, poutní místa, archeologická naleziště…), vystoupení historických bojových skupin či divadelních souborů pro oživení návštěvy některé z památek…

Generační a odborné programy

Naše společnost ráda vychází vstříc i zvláštním požadavkům našich klientů. Často zajišťujeme upravené programy pro školní výlety nebo naopak pro skupiny seniorů. Stejně tak dokážeme připravit program dle požadavku pro odborné firmy či zájmové spolky, který je zaměřen na konkrétní tématiku dle zaměření a požadavku skupiny.

Vzorové programy pro kolektivy

Do Vídně přes Moravu...
Za lidovými výrobci...
Naši kompletní nabídku pro kolektivní akce na jižní Moravě naleznete na www.j-morava.cz

Poptávka na firemní a skupinové akce poptávka na akci

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

2. závod Českého poháru v silniční cyklistice

15.4.2017, (SO)
Město Kyjov přivítá na 500 účastníků z ČR, SR, Polska, Rakouska. Program závodu: v 9:00 h start kategorie junioři; v 9:05 h start kategorie žáků; v 10:30 h start kategorie kadetů a žen; ve 14.00 h start kategorie Elite muži na 165 km.

24. ročník cyklistického kritéria Na kole regionem Kyjovského Slovácka

16.4.2017,(NE)
Program závodu: v 10:15 h start kategorie žáků ZŠ (3 okruhy); v 10:30 h start kategorie Mž (6 okruhů); v 11:00 h start kategorie Sž (15 okruhů); v 11:40 h start kategorie žákyně + kadetky (12 okruhů); v 12:30 h start kategorie kadet (21 okruhů); v 13:20 h start kategorie juniorky + ženy (18 okruhů); v 14:00 h start kategorie junioři (27 okruhů); v 15:30 h start kategorie muži Elite (35 okruhů).

Košt vín Bukovanský mlýn

22.4.2017, 14:00 (SO)
Tradiční ochutnávka vín výhradně od profesionálních vinařství. Těšit se můžete na vynikající víno, Varmužovu CM i bohatou slováckou tombolu!