Úvod > Stravování pro klienty penzionu

Stravování pro klienty penzionu

Snídaně

Penzion Régio je typu „garni“. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi ( lednice s bohatě vybaveným minigastrobarem, mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový elektrický vařič, varná konvice a veškeré potřebné základní nádobí).

Ve většině apartmánů a pokojů je k dispozici minibar. Aktuální nabídku naleznete ZDE

Snídaně až na pokoj

V ceně ubytování je bohatá rozšířená kontinentální snídaně donášená obsluhou až do apartmánu v dohodnutý čas. Snídaně obvykle obsahuje 2 druhy pečiva, máslo, margarin, džem, šunku, sýr, zeleninu, jogurt, ovoce, čaj (ovocný i černý), sladké pečivo, kávu a smetanku. U delších pobytů je snídaně každý den zpestřena (vejce, párky, müsly tyčinka atd.)

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna*** se slevou 5%

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna

Každý ubytovaný host obdrží spolu s klíči poukaz na slevu 5% v restauraci Bukovanského mlýna (www.bukovansky-mlyn.cz). Tento jedinečný zážitkový areál se nachází jen 8 minut jízdy autem z penzionu a je provozován stejnou společností jako penzion Régio. Rádi Vám na recepci zajistíme taxi za výhodných cen (100 Kč pro 4 -6 osob). Pro skupiny zajišťujeme dopravu do Bukovan zdarma vlastním minibusem na základě objednávky.
Menu naleznete ZDE

Vinný sklípek Kyjov

Vinný sklípek

Vlastní vinný sklípek penzionu (www.sklipek-kyjov.cz) se nachází cca 450 m od penzionu. Jeho kapacita je ideálně do 35 osob. Ve stylovém a příjemném prostředí nově opraveného sklepa z r. 1773 je možno strávit příjemné chvíle s degustacemi vína, pohoštěním a lidovou hudbou (harmonika, cimbálová muzika). Večery jsou realizovány na základě předchozí objednávky.
Podrobnou nabídku sklípku naleznete ZDE.

Naše služby

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

South Rap Folk – Zverina & Shomi

11.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 200 Kč; předprodej 170 Kč
v malém sále. Vystoupí Zverina – slovenský interpret, uznávaná legenda české a slovenské scény, stálý účastník česko-slovenských hudebních festivalů; Shomi – slovenský interpret, uznávaný převážně na slovenské scéně, slovenský DJ.

Josefský košt vín

18.3.2017, od 14.00 (SO)
Tradiční výstava vín, přibližně 600 vzorků vín vinařů z Kyjova a okolí, vinařské firmy i drobní vinaři. K poslechu bude hrát CM Pavla Růžičky. Součástí vstupenky je pohárek s potiskem a katalog. Je možno zakoupit láhve vybraného vína. Pořádá vinařský spolek při ZO ČZS Kyjov. Srdečně zvou pořadatelé.

Jana Koubková Quartet

28.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 150 Kč; členové Jazzclubu Kyjov 100 Kč
v divadelním sále MKS Kyjov. Koncert jazzové legendy Jany Koubkové v Kyjově. Vystoupí Jana Koubková Quartet (Jana Koubková zpěv, Roman Hampacher kytara, Jan Červenka bicí + djembe, Ondřej Kabrna akordeon).