Úvod > Stravování pro klienty penzionu

Stravování pro klienty penzionu

Snídaně

Penzion Régio je typu „garni“. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi ( lednice s bohatě vybaveným minigastrobarem, mikrovlnná trouba, 2 plotýnkový elektrický vařič, varná konvice a veškeré potřebné základní nádobí).

Ve většině apartmánů a pokojů je k dispozici minibar. Aktuální nabídku naleznete ZDE

Snídaně až na pokoj

V ceně ubytování je bohatá rozšířená kontinentální snídaně donášená obsluhou až do apartmánu v dohodnutý čas. Snídaně obvykle obsahuje 2 druhy pečiva, máslo, margarin, džem, šunku, sýr, zeleninu, jogurt, ovoce, čaj (ovocný i černý), sladké pečivo, kávu a smetanku. U delších pobytů je snídaně každý den zpestřena (vejce, párky, müsly tyčinka atd.)

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna*** se slevou 5%

Mlynářská restaurace Bukovanského mlýna

Každý ubytovaný host obdrží spolu s klíči poukaz na slevu 5% v restauraci Bukovanského mlýna (www.bukovansky-mlyn.cz). Tento jedinečný zážitkový areál se nachází jen 8 minut jízdy autem z penzionu a je provozován stejnou společností jako penzion Régio. Rádi Vám na recepci zajistíme taxi za výhodných cen (100 Kč pro 4 -6 osob). Pro skupiny zajišťujeme dopravu do Bukovan zdarma vlastním minibusem na základě objednávky.
Menu naleznete ZDE

Vinný sklípek Kyjov

Vinný sklípek

Vlastní vinný sklípek penzionu (www.sklipek-kyjov.cz) se nachází cca 450 m od penzionu. Jeho kapacita je ideálně do 35 osob. Ve stylovém a příjemném prostředí nově opraveného sklepa z r. 1773 je možno strávit příjemné chvíle s degustacemi vína, pohoštěním a lidovou hudbou (harmonika, cimbálová muzika). Večery jsou realizovány na základě předchozí objednávky.
Podrobnou nabídku sklípku naleznete ZDE.

Naše služby

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

2. závod Českého poháru v silniční cyklistice

15.4.2017, (SO)
Město Kyjov přivítá na 500 účastníků z ČR, SR, Polska, Rakouska. Program závodu: v 9:00 h start kategorie junioři; v 9:05 h start kategorie žáků; v 10:30 h start kategorie kadetů a žen; ve 14.00 h start kategorie Elite muži na 165 km.

24. ročník cyklistického kritéria Na kole regionem Kyjovského Slovácka

16.4.2017,(NE)
Program závodu: v 10:15 h start kategorie žáků ZŠ (3 okruhy); v 10:30 h start kategorie Mž (6 okruhů); v 11:00 h start kategorie Sž (15 okruhů); v 11:40 h start kategorie žákyně + kadetky (12 okruhů); v 12:30 h start kategorie kadet (21 okruhů); v 13:20 h start kategorie juniorky + ženy (18 okruhů); v 14:00 h start kategorie junioři (27 okruhů); v 15:30 h start kategorie muži Elite (35 okruhů).

Košt vín Bukovanský mlýn

22.4.2017, 14:00 (SO)
Tradiční ochutnávka vín výhradně od profesionálních vinařství. Těšit se můžete na vynikající víno, Varmužovu CM i bohatou slováckou tombolu!