Úvod > Pro cykloturisty

Služby pro cykloturisty

Cykloturistika

Penzion Régio je ideální základnou pro milovníky cykloturistiky. Celá oblast blízkého okolí Kyjova, stejně jako blízké turistické regiony (Lednicko-valtický areál apod.) jsou protkány hustými sítěmi cyklostezek a zejména vinařských cyklostezek, které nikde jinde v ČR nejsou k nalezení. Turistická infrastruktura (odpočívadla, infotabule, značení apod.) se rok od roku významně vylepšuje. Přímo od penzionu je možno se napojit na městskou spojnici na další cyklostezky do okolí Kyjova, které jsou k dispozici pro náročné cyklisty (Chřibské lesy), stejně jako klidné stezky bez dopravy pro rodiny s dětmi (Bzenecká doubrava apod.).


Cykloturistika

Penzion nabízí svým klientům vyhrazenou uzamykatelnou úschovu kol i dílničku se základním nářadím, obojí zdarma. Na recepci je k dispozici informační koutek s prodejem cyklomap. Zdarma jsou k dispozici letáky s doporučenými cyklotrasami. Recepce zajišťuje půjčování kol s pomocí smluvního partnera. Na objednávku pro skupiny možno zajistit kompletní cykloprogram s průvodci. V blízkosti penzionu je několik specializovaných cykloprodejen a také městské informační centrum.

Doporučené cyklotrasy přímo z penzionu naleznete ZDE.

Doporučené cyklostezky a vinařské cyklostezky v širším okolí naleznete ZDE.

Cykloturistika

Ceník půjčovny kol a služeb (průvodce, přeprava) naleznete ZDE.

Martina Sáblíková u nás byla velmi spokojena a vyhrála zde mistrovství ČR! Vám se u nás bude líbit také!

Cykloturistika / in line

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

2. závod Českého poháru v silniční cyklistice

15.4.2017, (SO)
Město Kyjov přivítá na 500 účastníků z ČR, SR, Polska, Rakouska. Program závodu: v 9:00 h start kategorie junioři; v 9:05 h start kategorie žáků; v 10:30 h start kategorie kadetů a žen; ve 14.00 h start kategorie Elite muži na 165 km.

24. ročník cyklistického kritéria Na kole regionem Kyjovského Slovácka

16.4.2017,(NE)
Program závodu: v 10:15 h start kategorie žáků ZŠ (3 okruhy); v 10:30 h start kategorie Mž (6 okruhů); v 11:00 h start kategorie Sž (15 okruhů); v 11:40 h start kategorie žákyně + kadetky (12 okruhů); v 12:30 h start kategorie kadet (21 okruhů); v 13:20 h start kategorie juniorky + ženy (18 okruhů); v 14:00 h start kategorie junioři (27 okruhů); v 15:30 h start kategorie muži Elite (35 okruhů).

Košt vín Bukovanský mlýn

22.4.2017, 14:00 (SO)
Tradiční ochutnávka vín výhradně od profesionálních vinařství. Těšit se můžete na vynikající víno, Varmužovu CM i bohatou slováckou tombolu!