Úvod > Pro cykloturisty

Služby pro cykloturisty

Cykloturistika

Penzion Régio je ideální základnou pro milovníky cykloturistiky. Celá oblast blízkého okolí Kyjova, stejně jako blízké turistické regiony (Lednicko-valtický areál apod.) jsou protkány hustými sítěmi cyklostezek a zejména vinařských cyklostezek, které nikde jinde v ČR nejsou k nalezení. Turistická infrastruktura (odpočívadla, infotabule, značení apod.) se rok od roku významně vylepšuje. Přímo od penzionu je možno se napojit na městskou spojnici na další cyklostezky do okolí Kyjova, které jsou k dispozici pro náročné cyklisty (Chřibské lesy), stejně jako klidné stezky bez dopravy pro rodiny s dětmi (Bzenecká doubrava apod.).


Cykloturistika

Penzion nabízí svým klientům vyhrazenou uzamykatelnou úschovu kol i dílničku se základním nářadím, obojí zdarma. Na recepci je k dispozici informační koutek s prodejem cyklomap. Zdarma jsou k dispozici letáky s doporučenými cyklotrasami. Recepce zajišťuje půjčování kol s pomocí smluvního partnera. Na objednávku pro skupiny možno zajistit kompletní cykloprogram s průvodci. V blízkosti penzionu je několik specializovaných cykloprodejen a také městské informační centrum.

Doporučené cyklotrasy přímo z penzionu naleznete ZDE.

Doporučené cyklostezky a vinařské cyklostezky v širším okolí naleznete ZDE.

Cykloturistika

Ceník půjčovny kol a služeb (průvodce, přeprava) naleznete ZDE.

Martina Sáblíková u nás byla velmi spokojena a vyhrála zde mistrovství ČR! Vám se u nás bude líbit také!

Cykloturistika / in line

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

South Rap Folk – Zverina & Shomi

11.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 200 Kč; předprodej 170 Kč
v malém sále. Vystoupí Zverina – slovenský interpret, uznávaná legenda české a slovenské scény, stálý účastník česko-slovenských hudebních festivalů; Shomi – slovenský interpret, uznávaný převážně na slovenské scéně, slovenský DJ.

Josefský košt vín

18.3.2017, od 14.00 (SO)
Tradiční výstava vín, přibližně 600 vzorků vín vinařů z Kyjova a okolí, vinařské firmy i drobní vinaři. K poslechu bude hrát CM Pavla Růžičky. Součástí vstupenky je pohárek s potiskem a katalog. Je možno zakoupit láhve vybraného vína. Pořádá vinařský spolek při ZO ČZS Kyjov. Srdečně zvou pořadatelé.

Jana Koubková Quartet

28.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 150 Kč; členové Jazzclubu Kyjov 100 Kč
v divadelním sále MKS Kyjov. Koncert jazzové legendy Jany Koubkové v Kyjově. Vystoupí Jana Koubková Quartet (Jana Koubková zpěv, Roman Hampacher kytara, Jan Červenka bicí + djembe, Ondřej Kabrna akordeon).