Úvod > O penzionu

O penzionu

Penzion Régio je moderně vybavené ubytovací zařízení kategorie *** (garni), nabízející ubytování hotelové úrovně v samotném historickém centru Kyjova. Služby penzionu ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního okolního regionu. Klientům je k dispozici kamerami hlídané a uzavřené parkoviště. Ubytování je poskytováno v moderních, příjemně zařízených, apartmánech různých velikostí (pro 2-6 osob), vybavených vlastním kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí, LCD televizorem, WIFI internetovým připojením a minibarem. Bohaté a čerstvé snídaně jsou donášeny až do pokoje v čas určený klientem. Kompletně vybavené seminární centrum je k dispozici pro firemní akce, jimž jsou nabízeny i další služby (stravování, posezení ve vinném sklípku, doprava minibusem, výlety a programy).


Kyjov je střediskem moravského Slovácka s bohatými folklorními tradicemi, kulturními, sportovními, turistickými a vinařskými možnostmi. Penzion je ideálním východiskem pro výlety do všech atraktivních regionů a míst jižní Moravy (Pálava, Chřiby, Bílé Karpaty, Brno, Strážnice, Lednicko-valtický areál, Luhačovice, Baťův kanál…), Slovenska (Bratislava, Malé Karpaty) i Rakouska (Vídeň). Navštivte naši fotogalerii a neváhejte se na nás obrátit se svými požadavky.

Penzion Celková kapacita 37 ubytovaných je nabízena ve 2 l. pokojích a 2-6 l. apartmánech s kuchyňským koutem. Podrobný popis pokojů ZDE. Pro firmy je k dispozici konferenční sál s moderní jednací technikou. Parkování je možné na kamerou hlídaném a uzavřeném parkovišti nebo v okolí.. V penzionu je poskytováno Wi-fi připojení, úschovna kol a dílnička – vše zdarma. Pro letní odpočinek slouží malé zahradní posezení (pro 6 osob). Milovníkům aktivní dovolené a pro skupinové či firemní akce je možno zorganizovat výlety do okolí i po celé jižní Moravě, průvodcovské služby, dopravu mikrobusy či busy, zajistit degustaci a posezení ve vlastním vinném sklípku (450 m od penzionu), masáže na objednávku přímo na penzionu či zapůjčení kol. Klienti penzionu mohou také navštívit Lidovou jizbu přímo v budově penzionu (vč. malé vinotéky). Nedaleko penzionu se také nachází solná jeskyně (400 m) a solární studio (250 m). V celém okolí Kyjova jsou k dispozici cyklostezky, vinařské stezky a stezky na in-line bruslení.

Stravování

Penzion

V ceně ubytování je zahrnuta rozšířená kontinentální snídaně s donáškou na pokoj. Na každém pokoji je bohatě vybavený minibar. Restaurace není k dispozici - možnost dalšího stravování v mnoha okolních restauracích či se slevou 5% ve vlastním hotelu Bukovanský mlýn (10 minut jízdy autem).

Parkování

Penzion

K dispozici je uzavřené parkoviště s kamerovým systémem uvnitř penzionu s kapacitou 9 míst.
Dále jsou k dispozici městská nehlídaná parkoviště do 100 metrů od penzionu s kapacitou 40 míst

Lidová jizba

Penzion

V objektu penzionu se nachází obchůdek Lidová jizba, nabízející široký sortiment lidových výrobků, dřevěných hraček, sušených plodů, vína, slivovice, výrobků z medu, upomínkových a dekoračních předmětů. Klienti penzionu obdrží při nástupu na pobyt poukaz na slevu 5%.

Vinotéka

Penzion

Naše vinotéka nabízí více než 60 druhů vín od regionálních vinařů i vinařství. Nechybí ani nabídka sudového vína. Otevřeno denně od 08:30 do 21:00 hod.

Wellness Kyjov - wellness procedury, relaxace

Penzion

Chcete si odpočinout a udělat něco pro své zdraví? Popovídat si s přáteli v příjemném prostředí nebo strávit romatickou chvíli ve dvou? Navštivte naše Wellness v Kyjově nabízející exkluzivní pronájem dvou samostatných části - AQUA a SAUNA.

Bar Sauvignon

Penzion

Penzion Régio nabízí svým klientům nový Bar Sauvignon, který má charakter lobby baru a je umístěn vedle recepce. Chvíle strávené v baru Vám zpříjemní LCD televizor s hudebními, zpravodajskými i filmovými kanály.

Vinný sklípek

Penzion

Penzion Régio nabízí svým klientům vlastní vinný sklípek v blízkosti penzionu, přímo v Kyjově. Pro skupiny a firmy nabízíme zajištění kompletních celovečerních menu vč. degustace od 245 Kč/ 1 osoba vč. DPH

Seminární služby

Penzion

Penzion nabízí svým klientům víceúčelový seminární sál v přízemí (dělitelný na 2 samostatné části).

Transfery a doprava osob minibusem

Penzion

Pro přepravu klientů penzionu Régio*** nabízíme moderně vybavený minibus pro 17 osob (17 + řidič). Zajistíme přepravu klientů z místa sídla firmy do penzionu a zpět, transfery na výlety a exkurze v rámci programu na penzionu Régio***, stejně jako transfery na letiště (Brno, Vídeň, Praha). Minibus řídí výhradně profesionální řidiči s dlouholetými zkušenostmi ze zájezdové dopravy v ČR i zahraničí.

Služby pro cykloturisty

Penzion

Penzion Régio je ideální základnou pro milovníky cykloturistiky. Celá oblast blízkého okolí Kyjova, stejně jako blízké turistické regiony (Lednicko-valtický areál apod.) jsou protkány hustými sítěmi cyklostezek a zejména vinařských cyklostezek, které nikde jinde v ČR nejsou k nalezení. Turistická infrastruktura (odpočívadla, infotabule, značení apod.) se rok od roku významně vylepšuje. Přímo od penzionu je možno se napojit na městskou spojnici na další cyklostezky do okolí Kyjova, které jsou k dispozici pro náročné cyklisty (Chřibské lesy), stejně jako klidné stezky bez dopravy pro rodiny s dětmi (Bzenecká doubrava apod.).

Nordic Walking

Penzion

Nordic walking vhodný pro všechny věkové skupiny. Tuto sportovní aktivitu může vykonávat skutečně každý, začátečník i výkonnostní sportovec. Nordic walking zcela bez problémů můžete zařadit do svého crosstrainingu – všeobecné kondiční přípravy a je jedno, jestli to bude jako aktivita pro zvýšení motivace nebo nový tréninkový podnět. Díky snížené zátěži kloubů je vhodné nordic walking zařadit jako rehabilitační složku. Ceník půjčovného: 50 Kč / den / 1 pár holí nebo 30 Kč / půlden / 1 pár holí

O nás

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

2. závod Českého poháru v silniční cyklistice

15.4.2017, (SO)
Město Kyjov přivítá na 500 účastníků z ČR, SR, Polska, Rakouska. Program závodu: v 9:00 h start kategorie junioři; v 9:05 h start kategorie žáků; v 10:30 h start kategorie kadetů a žen; ve 14.00 h start kategorie Elite muži na 165 km.

24. ročník cyklistického kritéria Na kole regionem Kyjovského Slovácka

16.4.2017,(NE)
Program závodu: v 10:15 h start kategorie žáků ZŠ (3 okruhy); v 10:30 h start kategorie Mž (6 okruhů); v 11:00 h start kategorie Sž (15 okruhů); v 11:40 h start kategorie žákyně + kadetky (12 okruhů); v 12:30 h start kategorie kadet (21 okruhů); v 13:20 h start kategorie juniorky + ženy (18 okruhů); v 14:00 h start kategorie junioři (27 okruhů); v 15:30 h start kategorie muži Elite (35 okruhů).

Košt vín Bukovanský mlýn

22.4.2017, 14:00 (SO)
Tradiční ochutnávka vín výhradně od profesionálních vinařství. Těšit se můžete na vynikající víno, Varmužovu CM i bohatou slováckou tombolu!