Úvod > Moravská krajina

Moravská krajina

Penzion Régio*** v Kyjově je ideálním výchozím bodem, chcete-li základním táborem pro fotografy na fotografování moravské krajiny a jejích zvlněných polí, která se nachází západně a jihozápadně od města Kyjova. Oblast okolo Kyjova je také nazývána „Moravským Toskánskem“ a jde právem o jedno z nejhezčích míst pro focení krajiny v České republice. Podobné scenérie se dají najít už jen v Toskánsku a u města Palouse na severozápadě USA. Výhodou u nás je, že se tato silně zvlněná krajina nachází na několika desítkách kilometrů čtverečních a krásná místa jsou blízko sebe. Přijeďte nás navštívit a ulovit úchvatné snímky dlouhých pásů zelených, hnědých či žlutých polí, které mění svůj ráz během ročních období, to vše najdete jen kousek od našeho penzionu Régio***. Pravidelně k nám jezdí tuzemští i zahraniční návštěvníci a fotografové z Jižní Koreje, Japonska, Polska, Maďarska, USA, Ruska. Rádi Vám ukážeme a doporučíme místa, kde se dají pořídit nejlepší fotky. Neváhejte a přijeďte k nám si pořídit ty nejkrásnější snímky moravských polí.

Okolí a výlety

Cykloturistika / in line

Videoprezentace

videoprezentace

klasifikace Penzion *** Superior Cyklisté vítáni
Penzion je oficiálně klasifikován jako „PENZION 3* - SUPERIOR".

Kam v Kyjově

South Rap Folk – Zverina & Shomi

11.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 200 Kč; předprodej 170 Kč
v malém sále. Vystoupí Zverina – slovenský interpret, uznávaná legenda české a slovenské scény, stálý účastník česko-slovenských hudebních festivalů; Shomi – slovenský interpret, uznávaný převážně na slovenské scéně, slovenský DJ.

Josefský košt vín

18.3.2017, od 14.00 (SO)
Tradiční výstava vín, přibližně 600 vzorků vín vinařů z Kyjova a okolí, vinařské firmy i drobní vinaři. K poslechu bude hrát CM Pavla Růžičky. Součástí vstupenky je pohárek s potiskem a katalog. Je možno zakoupit láhve vybraného vína. Pořádá vinařský spolek při ZO ČZS Kyjov. Srdečně zvou pořadatelé.

Jana Koubková Quartet

28.3.2017, 20:00 (SO)
vstupné 150 Kč; členové Jazzclubu Kyjov 100 Kč
v divadelním sále MKS Kyjov. Koncert jazzové legendy Jany Koubkové v Kyjově. Vystoupí Jana Koubková Quartet (Jana Koubková zpěv, Roman Hampacher kytara, Jan Červenka bicí + djembe, Ondřej Kabrna akordeon).