Naše akce

Nabídka programů k vašemu pobytu

Romantický pobyt s degustací vín

1. 1. 2018 až 23. 12. 2019

Nabízíme Vám romantický pobyt v penzionu Régio*** v Kyjově. Užijete si relaxaci ve vířivce našeho wellness, dále pak ochutnáte vína ze Slovácké podoblasti v naší Slovácké galerii vín. Neváhejte a přijeďte si k nám odpočinout a strávit pár romantických chvilek.

Více informací

Wellness pobyt pro dva na Slovácku

1. 1. 2018 až 23. 12. 2019

Odpočiňte si a načerpejte nové síly a zážitky v našem penzionu (***), který se nachází v centru Kyjova, v regionu vína a gastronomie na Slovácku. Relaxujte v našem novém wellness centru, projděte se vinicemi kolem Kyjova s Nordic holemi, vychutnejte si kávu s domácí specialitou, navštivte turistické zajímavosti na Kyjovsku a odvezte si láhev výborného vína.

Více informací

Wellness pobyt a koně na Slovácku

1. 1. 2018 až 23. 12. 2019

Odpočiňte si a načerpejte nové síly a zážitky v našem penzionu (***), který se nachází v centru Kyjova, v regionu vína a gastronomie na Slovácku. Relaxujte v našem novém wellness centru, navštivte Mlynářskou stáj v Bukovanech, projděte se vinicemi kolem Kyjova s Nordic holemi, vychutnejte si kávu s domácí specialitou, navštivte turistické zajímavosti na Kyjovsku a odvezte si láhev výborného vína.

Více informací

Dárkové poukazy na Vánoce

26. 11. až 21. 12. 2018

Skvělé dárky k nejrůznějším příležitostem pro Vaše nejbližší najdete také u nás. Vkusné dárkové poukazy na vybrané služby Vám zašleme obratem. Stačí si jen vybrat … ROMANTICKÝ POBYT S DEGUSTACÍ VÍN Poukaz v hodnotě 3.790 Kč na relaxační romantický pobyt pro dva na jižní Moravě. S partnerem si u nás užijete relaxaci a pohodu ve vířivce […]

Více informací

Silvestrovský večer na Bukovanském mlýně 2018-2019

31. 12. 2018 až 1. 1. 2019

Užijte si konec roku na Bukovanském mlýně s dobrými lidmi, výborným vínem, zajímavou gastronomií, skvělou muzikou a spoustou zábavy … Ubytováni můžete být u nás v penzionu Régio v Kyjově v útulných apartmánech s kuchyňkou. Odpočinout si můžete ve wellness se saunou a vířivkou, lahodná vína ochutnáte v naší vinotéce, která je součástí penzionu. Doporučujeme […]

Více informací

Silvestrovský pobyt v penzionu Régio***

31. 12. 2018 až 1. 1. 2019

Hledáte ubytování na Silvestra? Ubytování můžete být u nás v penzionu Régio v Kyjově v útulných apartmánech s kuchyňkou. K dispozici máme poslední 2 apartmány a 1 minipokoj. Doporučujeme návštěvu Guláš párty 2018, která se uskuteční v odpoledních hodinách na kyjovském náměstí. V případě zájmu si můžete koupit vstupenku na Silvestrovský večer na Bukovanském mlýně. […]

Více informací

Cyklodovolená s degustací vín

1. 1. až 31. 10. 2019

Nabízíme Vám balíček vhodný pro cyklisty v penzionu Régio*** v Kyjově, který je ideálním výchozím bodem pro objevování pohostinného Slovácka a Moravských vinařský stezek. Po náročném cyklovýletě jistě přijde vhod relaxace ve vířivce našeho wellness, dále pak ochutnáte vína ze Slovácké podoblasti v naší Slovácké galerii vín. Neváhejte a přijeďte si k nám aktivně odpočinout v sedle Vašeho kola.

Více informací

Letní dovolená na Slovácku

29. 6. až 31. 8. 2019

Prožijte svoji pohodovou dovolenou v centru jižní Moravy – na Slovácku! Penzion Régio v historickém centru Kyjova Vám nabízí pohostinnost, kvalitní ubytování a bohatou možnost programu. Kyjov je ideálním východiskem pro poznání jihomoravských turistických atraktivit (Pálava, Chřiby, Bílé Karpaty, Baťův kanál, Moravský Kras, Kroměříž, Lednicko-valtický areál, Slovensko, Rakousko…). V okolí naleznete velké množství kvalitních cyklostezek procházejících vinařským krajem.

Více informací